Profil společnosti

Jsme profesionální agentura práce se sídlem v Praze a pobočkami po celé ČR, s mnohaletou zkušeností na trhu. Působíme po celé České republice a zabýváme se pronájmem pracovních sil. Hledáte volné pracovní místo a nabídky od úřadu práce neodpovídají vašim představám? Zkuste to s námi. To vše v souladu s platným zákoníkem práce!

Dobře víme, jak je práce pro štěstí lidí a jejich rodin důležitá. Podle toho také přistupujeme ke klientům a zaměstnancům. Jsme si totiž vědomi, že vaše spokojenost přispívá i k našemu úspěchu. Zaměřujeme se na oblast lidských zdrojů a poskytování služeb. Hlavními prioritami naší práce jsou vysoká profesionalita a korektní vztahy s našimi zákazníky. Výsledkem je komplexní personální servis se zcela individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, zcela dle jeho potřeb.

 

Nabídka služeb

Našim nosným produktem je poskytování služeb v oblasti zabezpečení lidských zdrojů pomocí dočasného přidělování zaměstnanců naší agentury. To znamená krátkodobý i dlouhodobý pronájem našich pracovníků podle potřeb a požadavků klienta. Umožňuje velmi flexibilně, v souladu se zákonnými normami, měnit počet pracovníků ve výrobních, logistických a jiných jednotkách.

Kandidáty na jednotlivé pracovní pozice vybíráme z široké databáze uchazečů, na základě osobních pohovorů, dle kritérií stanovených zákazníkem. Svým zákazníkům poskytujeme zaměstnance, kteří jsou schopni ve velmi krátkém čase získat potřebnou zručnost pro vykonávání konkrétní pracovní činnosti. Hlavními prioritami naší práce jsou vysoká profesionalita a korektní vztahy s našimi zákazníky. Výsledkem je komplexní personální servis.

Proč si vybrat právě naší agenturu ?

 • individuální přístup
 • flexibilní zajištění pracovníků v dobách nárůstu zakázek, sezónních prací a v nárazových situacích, kdy potřebujete z jakéhokoliv důvodu navýšit počet pracovnách sil
 • komplexní personální služby
 • šetříme Vaše náklady spojené s personální, administrativní a mzdovou agendou
 • šetříme Váš čas při hledání nových pracovníků a při řešení situací vyplývajících z pracovně právních vztahů

 

Pro uchazeče

Pomůžeme Vám najít vhodné uplatnění a přidělit Vás s ohledem na Vaši kvalifikaci k výkonu práce k jednomu z našich zákazníků v oblasti automobilového průmyslu, strojírenství, výroba plastů, zpracování potravin, kovovýroba, textilní průmysl. Většinou se jedná o práci dlouhodobého charakteru. Umisťujeme zaměstnance všech dělnických profesí a řemesel (montážní dělníky, lisaře, svářeče, zámečníky, obráběče, řidiče VZV atd.)

Nabízíme pracovní příležitosti po celé České republice

V případě, že budete splňovat kvalifikační podmínky a budete mít o nabídnutou práci zájem, sepíšeme s Vámi řádnou Pracovní smlouvu nebo Dohodu o pracovní činnosti a dále Pokyn k dočasnému výkonu práce upřesňující uživatele a podmínky přidělení.

Ubytování

Nabízíme také možnost využití služeb partnerských ubytoven.

>>> VÍCE O UBYTOVÁNÍ V PLZNI <<< 

Aktuální volná místa

Momentálně zde není k dispozici žádná nabídka.


Pro firmy

Potřebujete zajistit pracovní sílu na určité období, ale nechcete řešit nábor nových zaměstnanců?

Nabízíme Vám efektivní a flexibilní využití pracovní síly dočasným přidělením zaměstnanců, a to nejen v době výkyvů ve výrobě. Vyhledáme pro vás vhodné kandidáty dle vašich přesných specifikací a požadavků. Svým obchodním partnerům poskytujeme komplexní služby a servis. Naše pracovní agentura klade důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle daných potřeb klienta. Zaručujeme pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců.

Zajistíme pro vás

 • vyhledáme pracovníky odpovídající vašim požadavkům
 • znalosti a dovednosti pracovníků důkladně prověříme
 • zajistíme veškerou administrativu spojenou s novým nástupem
 • přebíráme plnou odpovědnost v rámci pracovněprávních povinností
 • vedení a zpracovávání mzdové agendy
 • provádíme pravidelné kontroly pracovníků a jejich pracovních výkazů

 

Kontakty

FREE JOB s.r.o.

Senovážné náměstí 978/23, Nové město, 110 00 Praha 1

E-mail free-job@seznam.cz

>>> KONTAKTNÍ FORMULÁŘ <<<

Yurii Demianchuk

jednatel společnosti
Tel. +420 777 023 788

Dmytro Shelemba

administrativní pracovník
Tel. +420 777 038 745

06532705
Spisová značka C 304361 vedená u Městského soudu v Praze